Zaletą Profix Refinish System jest wyjątkowy mechanizm, który pozwala połączyć spektrofotometr z chmurą, co umożliwia korzystanie z programu recepturowego online, dzięki czemu można znacznie zwiększyć efektywność pracy, precyzję i wyeliminować potencjalne błędy ludzkie. 

Nasz nowatorski system pozwala na przesyłanie pomiarów kolorów ze spektrofotometru do dowolnego miejsca na świecie. Kolory te są następnie korygowane, aby znaleźć najlepiej dopasowaną barwę z naszej obszernej bazy danych. 

Aby dalej przyspieszyć proces, wprowadziliśmy MC MIX - automatyczną maszynę dozującą, która zastępuje tradycyjny mieszalnik z miksem. Ta samodzielna jednostka pozwala na precyzyjne dozowanie kolorów z dokładnością do jednej tysięcznej – dzięki temu możliwe jest uzyskanie nawet bardzo małych ilości z niespotykaną dotąd precyzją. 

Dodatkowo MC MIX może być połączony z układem "spektrofotometr - cloud - MC MIX". W tym przypadku pomiar koloru przesyłany jest do chmury, a następnie, jeżeli maszyna MC MIX jest połączona z chmurą, możliwe jest natychmiastowe wymieszanie znalezionej i dobranej receptury. 

Multichem proponuje układ idealny, efektywny i, co najważniejsze, unikalny na skalę światową. Wierzymy, że nasze innowacyjne podejście zrewolucjonizuje sposób pracy z kolorami i przyczyni się do jeszcze większej efektywności i precyzji w branży. 

Dziękujemy za wsparcie i cieszymy się, że możemy dzielić się z Wami naszym sukcesem. Firma Multichem zawsze stawia na innowację, a nasze najnowsze osiągnięcia potwierdzają, że idziemy we właściwym kierunku. Z niecierpliwością oczekujemy na przyszłe projekty i możliwość dalszego kształtowania przyszłości branży motoryzacyjnej.

Zapisz się do naszego newslettera

Zyskaj przewagę, uzyskując dostęp do unikalnych informacji o naszych najnowszych produktach lakierniczych.