Laboratorium Badawczo-Rozwojowe

 

Pierwszym ogniwem w procesie tworzenia naszych produktów jest Laboratorium Badawczo-Rozwojowe. To tutaj pojawiają się innowacyjne pomysły, które dzięki najnowocześniejszym technologiom oraz doświadczeniu zespołu mogą doczekać się realizacji, by w końcu stać się kluczowymi produktami Multichem. 

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem badawczym, a nasi pracownicy to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pasją oddają się swojej pracy. Wierzymy, że połączenie najnowocześniejszych technologii z ludzkim umysłem jest kluczem do tworzenia produktów, które są wyjątkowe i unikatowe. Dodatkowo laboranci Multichem nieustannie pracują nad ulepszaniem istniejących formuł, by nasi klienci otrzymywali towar niemal idealnie pasujący do ich potrzeb. 

Przeprowadzane w Laboratorium Badawczo-Rozwojowym testy gwarantują również, że nowe produkty są nie tylko bezpieczne, ale również skuteczne i innowacyjne.

 

Laboratorium Surowcowe

 

W jakości każdego produktu najważniejsze są surowce, z jakich powstaje. To właśnie w Laboratorium Surowcowym, za pomocą najnowszych technik analizy i badań, dokładnie sprawdzane są wszystkie składniki, które mają trafić do produkcji. By utrzymać nasze produkty na odpowiednim poziomie nie przystajemy na żadne kompromisy - każdy dostawca musi przejść przez rygorystyczne procesy weryfikacji Multichem, aby zapewnić, że dostarczane przez niego materiały spełniają najwyższe standardy jakościowe. Dzięki pracy tego laboratorium klienci mogą mieć pewność, że każda partia wykonana jest z najwyższej jakości składników. 

Laboratorium Surowcowe nie tylko gwarantuje, że surowce są idealne pod względem jakościowym, ale również zapewnia, że są one zrównoważone i etyczne. Każda ich partia jest dokładnie analizowana, co pozwala na stałe monitorowanie jakości. W ten sposób zapewniamy swoim klientom najlepsze produkty, które są jednocześnie przyjazne dla środowiska.

Laboratorium Produkcyjne

 

 

W Laboratorium Produkcyjnym realizujemy nasze pomysły – to tutaj powstają gotowe już produkty, które trafiają do rąk klientów. By upewnić się, że spełniają wszystkie wysokie wymagania, jakie stawia przed nimi Multichem, zespoły zajmujące się produkcją ściśle monitorują proces tworzenia i badają produkty przed ich wprowadzeniem na rynek. Analizujemy każdy aspekt naszych lakierów, począwszy od składu chemicznego, przez właściwości aplikacyjne, aż po trwałość i odporność na różne warunki.

Każdy etap jest ściśle kontrolowany, co pozwala na wyeliminowanie wszelkich błędów i zapewnienie optymalnej jakości przy każdej partii produktu.

Laboratorium Kolorystyczne

Ostatnim etapem w produkcji, ale nie mniej ważnym, zajmuje się Laboratorium Kolorystyczne. Kolor jest kluczowym i często wyróżniającym elementem wielu produktów Multichem. Zespoły pracujące w laboratorium posiadają nie tylko dogłębną wiedzę na temat barw i ich tworzenia, ale również umiejętność dostosowania kolorów do potrzeb klientów i trendów rynkowych. To właśnie w tym miejscu tworzone są unikalne i atrakcyjne palety barw, które sprawiają, że nasze lakiery są jedyne w swoim rodzaju i przykuwają wzrok wśród innych na półkach sklepowych. 

Paleta barw dostępna w Laboratorium Kolorystycznym jest niezwykle bogata i różnorodna. Nasze zespoły posiadają umiejętność tworzenia barw o różnych odcieniach i intensywnościach, a także potrafią dostosować je do indywidualnych potrzeb klientów i trendów rynkowych. Dzięki temu możemy stworzyć produkty, które nie tylko są efektywne pod względem swojej funkcji, ale również atrakcyjne wizualnie.
Warto zaznaczyć, że wizyta w Laboratorium Kolorystycznym to dla naszych klientów szansa na odkrycie nieskończonych możliwości barw i ich zastosowania. Nasi specjaliści chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc w wyborze idealnego koloru dla danego produktu oraz doradzić w przypadku jakichkolwiek problemów z doborem odcienia lakieru. 

Zapisz się do naszego newslettera

Zyskaj przewagę, uzyskując dostęp do unikalnych informacji o naszych najnowszych produktach lakierniczych.