123-pl

O nas

Początki Multichemu sięgają 1996 roku, kiedy to powstała marka Profix i jej innowacyjne produkty: lakiery samochodowe bezbarwne, utwardzacze oraz rozcieńczalniki. Pierwotnie trafiały one na rynek polski, lecz już w drugim roku działalności Multichem obecny był w Holandii, Danii, Niemczech czy też w Ukrainie. 
W kolejnych latach, między innymi dzięki amerykańskiemu współwłaścicielowi Automotive Art, Multichem rozpoczął także ekspansję produktów za Oceanem Atlantyckim. 

zobacz więcej

 

 

27

Liczba lat, przez które firma funkcjonuje na rynku.

44

Liczba krajów, w których produkty firmy są dostępne.

140

Liczba pracowników zatrudnionych w firmie.

 
200,000

Kolorów dostępnych w bazie recepturowej firmy.

 

Subskrybuj teraz

Subskrybuj nasz newsletter i bądź na bieżąco z dynamicznie zmieniającą się branżą lakierów!

 
alt PL test

Kariera

W Multichem doskonale rozumiemy, jak istotny jest nieustanny rozwój i dążenie do przodu z każdym kolejnym dniem. Nieustannie płynący czas jest niezmiennym czynnikiem, który motywuje nas do nieustannego dążenia do pracy, twórczości i innowacyjności. 

Podstawą sukcesu naszej firmy są przede wszystkim ludzie. To dzięki zaangażowaniu, pasji i ciężkiej pracy naszych pracowników możliwy jest codzienny rozwój Multichem. Nasi pracownicy, poprzez swoje talenty, umiejętności i nieustanną determinację, kształtują Multichem, przyczyniając się do jego stale rosnącej pozycji na rynku. 

Zobacz więcej
image

Nadchodzące szkolenia

Dowiedz się więcej
Nadchodzące szkolenia

Niezależnie od poziomu doświadczenia, nasze Centrum Szkoleniowe Profix oferuje szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb. Początkujący mogą nauczyć się podstaw, natomiast profesjonaliści mogą doskonalić swoje umiejętności i poznawać najnowsze innowacje w produktach lakierniczych. To wyjątkowe miejsce, gdzie każdy ma możliwość pracy z najnowocześniejszymi produktami na rynku. Sprawdź naszą podstronę z aktualnymi szkoleniami i zarezerwuj swoje miejsce już dziś. To Twoja szansa na naukę i rozwój w dynamicznym środowisku, które łączy innowacje z doświadczeniem. 

Zobacz więcej

Aktualności

05.04.2024 17:25:09
Przeczytasz w 6 minut

Simplex redefiniuje branżę lakierniczą, łącząc produkcję seryjną z jakością wylakierowania targowego. Dzięki innowacyjnym technologiom i procesom, firma umożliwia klientom osiągnięcie optymalnej efektywności i estetyki produktów...

08.08.2023 12:36:15
Przeczytasz w 3 minuty

Od 24 sierpnia 2023 r. każdy profesjonalista i przemysłowy użytkownik diizocyjanianów powinien ukończyć specjalistyczne szkolenie. To reakcja na rozporządzenie Unii Europejskiej 2020/1149.

28.05.2023 11:57:26
Przeczytasz w 6 minut

Ze względu na naszą ciągłą misję poprawy jakości i wydajności, utwardzacze CP 216, CP 297 i CP 278 zostaną wycofane i zastąpione przez nowe, już znajome Wam utwardzacze - CP 282, CP 285 i CP 286.

Zapisz się do naszego newslettera

Zyskaj przewagę, uzyskując dostęp do unikalnych informacji o naszych najnowszych produktach lakierniczych.